top of page

Kilka słów o Naszym Domku

Siedlisko Besarabka jest to odrestaurowany 80 - letni domek, którego remont rozpoczęliśmy w 2019 roku. 

Włożyliśmy w swoje prace kilogramy zaangażowania, hektolitry poświęceń, potu, łez, radości, czasem złości i zmęczenia ale zawsze dzień przyświecała Nam miłość do Naszej wiejskiej okolicy i oczarowanie domkiem - którego piękno widzieliśmy nawet wtedy, kiedy był w rozsypce :) Wiara w to, co się robi czyni cuda... 

Jesteśmy miłośnikami wiejskiego życia, rolnictwa i zwierząt. Kochamy naturę i sielankowy spokój. Po godzinach etatowej pracy spełniamy swoje marzenia i tworzymy małą agroturystykę, którą łączymy z prowadzeniem gospodarstwa rolnego. Wkładamy we wszystko co robimy ogrom miłości, ciężkiej pracy i pasji.

Nasze logo.jpg
dom .jpg
Siedlisko łazienka parter.jpg
Siedlisko latem 2 2022.jpg
4.jpg
domek 3.jpg

Prace, które wykonaliśmy

( głównie samodzielnie ) to m.in.:

 

Wymieniliśmy dachówki, postawiliśmy na nowo komin, ogrodziliśmy i zasialiśmy piękną trawę w ogrodzie. Stworzyliśmy z 30 letniej cegły chodniki. Pomalowaliśmy cały domek tak, jak kiedyś robili to Nasi Dziadkowie.

Odkryliśmy i wymieniliśmy na piętrze kozły i sufity, postawiliśmy nowe drewniane ściany w niektórych pomieszczeniach, rozkuliśmy murowany wewnętrzny ceglany komin.

Wymieniliśmy podłogi, doprowadziliśmy na piętro wodę oraz prąd. Zadbaliśmy o nowy układ pomieszczeń. Odkleiliśmy i wyszlifowaliśmy ściany na których były tapety, zaimpregnowaliśmy odkryte drewno. Wymieliliśmy okna i zbiliśmy tradycyjne okiennice, zamontowaliśmy nowy piec oraz ogrzewanie podłogowe na parterze. Odrestaurowaliśmy dużą część starych mebli dając im nową duszę.  A to tak naprawdę tylko część całej pracy.... 

Przed Nami jeszcze masa planów, marzeń i celów do zrealizowania... Cały czas pracujemy nad modernizacją i udogodnieniami dla Naszych Gości.

Jak było:

remont 2.jpg
bylo 2.jpg
remont 1.jpg

Co o Nas mówią

“ Przyjemne miejsce na odpoczynek od zgiełku miasta. Właściciele przemili, z ogromnym sercem do Siedliska. Można rozkoszować się ciszą i naturą.. Gorąco polecam Beserabkę ”

Kinga

“ Cudowne miejsce na wypoczynek z dziećmi ”

Gabriela

“ Gorące pozdrowienia dla właścicieli i starszego miłego Pana który pokazał moim dzieciom złowione rybki. Dziękujemy za miły pobyt mimo brzydkiej pogody i do zobaczenia za rok ”

Magdalena

bottom of page