top of page

Atrakcje

W zakładce Lokalizacja zawarliśmy informacje dla miłośników zwiedzania o ciekawych miejscowościach położonych w okolicy Besarabki.

Natomiast poniżej przygotowaliśmy opis atrakcji mieszczących się na

Naszym Besarabkowym podwórku ;) 

JEZIORO 2023.jpg

Plaża

01

Specjalnie dla Państwa w odległości  ok 200 m. przygotowaliśmy prywatną mini plażę oraz pomost.

staw.jpg

02

Staw

W podległości ok 100 m. od domku znajduje się Nasz zarybiony staw. Bogaty w takie ryby jak karpie, płotki czy okonie.  

Plac zabaw

03

Ok. 10 minut rowerem od Besarabki mieści się ogólnodostępny bogato wyposażony plac zabaw dla dzieci. Dla starszych kolegów znajdzie się także przystanek rowerowy oraz bramki i siatka do gry.

Na terenie Besarabki znajduje się natomiast piaskownica, trampolina, piłki oraz bujaczki.

plac zabaw.jpg

Ścieżki rowerowe

04

Z ciekawostek warto również dodać, że w Naszej okolicy wychował się Michał Kwiatkowski Mistrz Europy i Świata - polski kolarz szosowym. Co za tym idzie, mamy do zaoferowania liczne trasy rowerowe z pięknymi widokami.

kusy.jpg

Zwierzęta

05

Już niebawem więcej informacji...

i nie tylko tego... ;) Aktualnie największym przytulasem dla wszystkich dzieci jest Nasz kochany piesek Kusy :)

ognisko.jpg

06

Grill i Ognisko

Popołudniami mogą Państwo w ogrodzie grillować swoje ulubione potrawy na murowanym grillu lub upiec kiełbaski w specjalnie do tego przygotowanym stanowisku na ognisko.

07

Łąka

Zaraz przy naszym stawie znajduje się łąka, na której Tatusiowie mogą przygotować dla rodziny ognisko, dzieci swobodnie grać w piłkę, a mamy wylegiwać się w trawie z książką w ręku :) Istna idylla! 

Lato 4 2022.jpg

Wieczory panieńskie, kawalerskie, urodziny

08

Twoja przyjaciółka, siostra lub mama wychodzą za Mąż? Przed Tobą organizacja wspaniałego wieczoru panieńskiego? A może Twój kumpel się Żeni i chcecie gdzieś wyjechać uczcić te wydarzenie? Lub po prostu chcesz sprawić komuś niespodziankę i wyprawić mu urodziny? To wszystko i więcej zrobisz właśnie u Nas! Między innymi dekoracje, ruska bania, sauna, sesja zdjęciowa - możesz to wszystko mieć na swoim przyjęciu!

Wieczór Panieński.jpg
bottom of page